Kedves Tímea!
Ilyen esetben érdemes a beavatkozást végző kezelőorvosnak jelezni a problémát, hiszen látatlanban nem tudjuk megállapítani, hogy jelenleg gyulladásban van-e a terület, illetve nem ismerjük a kiindulási állapotot sem.
Az arcduzzanat és a fájdalom természetes velejárói az implantáció utáni napoknak, a gennyes gyulladás már nem. Kérjük, jelezze fogorvosának a problémát!
Mielőbbi jobbulást kívánunk! 🙂