Kedves Péter,
Az lehet étel, de ne aggódjon, az megoldódik.
Az érzékenység mondhatni természetes még. Szép lassan múlik el. A érintett fog lehet érzékeny a húzás miatt is, pláne ha a terület gyulladásban volt.
Amennyiben az érzékenység továbbra is fennáll, esetleg fokozódik érdemes megmutatni kezelőorvosának.
Üdvözlettel