Tisztelt Doktor úr!
Egy idős 80 éves hölgy rokonomnak szeretnék segíteni, ágyban fekvő beteg, agyvíz problémával.. Enyhe demenciával. Felülni étkezéshez csak segítséggel tud. Ápolás közben, pár napja, véletlenül kidobták a protézisét. Az utolsó időben, előfordult, hogy kivette a szájából étkezés közben, és nem használta.
Teljes fogpótlásra van szükség.
Szeretném tudni, hogy kell-e minden áron újat csináltatni, és ha ezt nem pótolják neki okozhat-e valamilyen egészségügyi problémát? Az arcának az alakja felépítése megváltozik, ha nem használja.
Én minden áron a pótlás mellett vagyok, de egyes családtagok szerint ez nem fontos.
Segítségét, tanácsát nagyon köszönöm előre is?
Köszönettel és üdvözlettel.